Ž. Martinaitienė "Pavasaris" (pagal lietuvių poetų kūrybą)

Ž. Martinaitienė "Pavasaris" (pagal lietuvių poetų kūrybą)

Premjera 2013-11-30

Pasaulio lietuvių 2014 m. dainų šventei „Čia mūsų namai“, teatro dienai „Dyvų Dyvai“

Režisierė Živilė Martinaitienė

Jonavos rajono savivaldybės teatro jaunimo grupės atsiliepimai:

Mums Dainų šventė visada asociavosi su kažkuo didingu, lietuvišku, galingu bei patriotišku. Visi labai džiaugėmės sužinoję, kad šiais metais buvo sudarytos išskirtinės, naujos sąlygos festivalyje dalyvauti ne tik geriausiems Lietuvos šokėjams ir dainininkams, bet ir teatralams. Mus „purtė“ vien nuo tos minties, kad dirbsime su tokiais meno pasaulio autoritetais kaip Valentinas Masalskis ar Danutė Vaigauskaitė.
Be abejo, suvokėme, kad pasiruošimas Dainų šventei bus ilgas ir nelengvas - atsakingai kūrėme Pavasario kompoziciją, o donelaitiški ritmai skambėdavo ne tik teatro studijoje, bet ir kiekvieno iš mūsų galvose. Kai vyko vienos iš paskutinių repeticijų Druskininkuose, pajutome, kad  finalas artėja, kad išsipildys mūsų visų svajonė - vaidinti Vilniaus Katedros aikštėje esančioje scenoje. Stovėdami didelėje scenoje ir matydami žiūrovų šypsenas, girdėdami jų plojimus, jautėmės pakylėti bei galingi. Tuomet supratome, kad sunkaus darbo mėnesiai atsiperka dėl keliolikos minučių scenoje...
Labai smagu, kad yra tokių renginių, kurie sujungia žmones ir duoda galimybę susirasti naujų draugų ne tik tarp savo bendraamžių, bet ir tarp vyresnių fantastiškų žmonių. Dalyvavimas Dainų šventėje mums leido suprasti, kaip viskas vyksta „viduje“, pažvelgti į viską dalyvio akimis. Šventės nuotaiką dalyviams kūrė varnų personažai - Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriai, kurie išsiskyrė ypatinga charizma bei draugiškumu. Teatras mums suteikė galimybę bent kartą gyvenime sudalyvauti tokiame renginyje, kuriam nostalgiją tikriausiai jaučia visi Lietuvos menininkai.

Vaidina Jonavos savivaldybės teatro jaunimo grupė:
Gintarė Plukaitė
Aleksandra Pantelejenkova
Jūratė Martinaitytė
Vasaris Statkevičius
Viktoras Karčikovas
Evelina Smitriūtė
Arūnė Vaivuckaitė
Aurelija Vyčaitė
Evita Karietaitė
Simona Klevinskaitė
 

Previous Post
J. Andriulevičius "Namo" (pagal lietuvių autorių kūrybą)
Next Post
S. Maršakas "Dvylika mėnesių"