E. Olbi "Trys aukštos moterys"

Premjera 2015-09-25

Režisierius Jonas Andriulevičius
Dailininkė Edita Januškevičienė
Kompozitorius Titas Petrikis

Dviejų veiksmų spektaklis - apie vieno ilgo gyvenimo skausmingą tikroviškumą, visiems artimą ir pažįstamą. Tai vienos ilgai ir nelaimingai gyvenusios moters išpažintis. Svarbiausia ir sunkiausia jos  gyvenime - išlikti savimi, supratus, kad gyvenimo prasmės kaip ir laimės nėra. Tik pagaliau palikusi už savęs savo praeitį ji tapo laisva ir suprato, kad jos jėga - jos išorinėje silpnybėje. Ribos tarp „aš" ir „mes“ išsitrina...

Skaityti plačiau...

A. Zinčiukas "Pirmyn, katinėli!"

Premjera 2014-12-17

Režisierius Jonas Andriulevičius
Dailininkė Edita Januškevičienė
Muziką parinko Adrijana Juškevičienė
Choreografija Vaiva Andriulevičienė

Kalėdinis Jonavos rajono savivaldybės teatro ir Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos projektas – viltingai pasibaigianti istorija apie neigiamos aplinkos poveikį asmenybės augimui, apie gėrio ir blogio kovą, apie neišsipildžiusias svajones, įrodanti, jog meilė ir tikėjimas daro stebuklus.

Skaityti plačiau...

S. Maršakas "Dvylika mėnesių"

Premjera 2013-12-18

Režisierė Živilė Martinaitienė
Dailininkė Edita Januškevičienė

Žinomos pasakos motyvais pastatytas spektaklis kartu su Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos teatro ir choreografijos skyriaus ugdytiniais - nuostabus vizualus darbas, kuriame puikiai susilieja teatras ir šokis, iškalbinga scenografija ir ryškūs personažų charakteriai, kuriuos atskleidžia puikiai parinkta muzika.

Skaityti plačiau...

Puslapiai